Pracuj mniej, zarabiaj więcej

KURS ONLINE DLA PROJEKTANTÓW I ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

Dowiedz się, jak zwiększyć wydajność pracy,
przyspieszyć realizację projektów i zapanować nad finansami
w swojej pracowni

TO COŚ DLA MNIE! ZAPISUJĘ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH

Najbliższa edycja kursu jest planowana na wiosnę 2022 r.

 

Więcej czasu, dochodowe projekty,

biznesowa wolność…

Tak miało właśnie być, gdy otworzysz własną pracownię, prawda? Tymczasem:

 • Świetne zlecenia przechodzą Ci koło nosa, bo wciąż działasz nad projektami, które miały się skończyć 3 miesiące temu.
 • Pracujesz od rana do wieczora, a gdy doliczysz koszty, na koniec miesiąca ledwo dobijasz do średniej krajowej.
 • Cały czas masz wątpliwości, jaką stawkę zaproponować klientowi.
 • Rano na liście „to do” masz 10 punktów, a o 16:00 orientujesz się, że udało Ci się zrobić zaledwie dwa pierwsze.
 • Chcesz promować swoją pracownię w sieci, ale obowiązki tak Cię przygniatają, że kompletnie nie masz siły, żeby jeszcze błyszczeć na Instagramie.

Ja też miałam takie problemy

Nazywam się Agnieszka Konieczna. Jestem architektem i od kilku lat prowadzę pracownię projektowania wnętrz Ambience. Interior Design. Wiem, jak bardzo można się zaplątać, gdy rozwijasz własną firmę. Też kręciłam się jak w kołowrotku. Projekt za projektem. Zero czasu, żeby przemyśleć swój sposób pracy. Zastanawiałam się, dlaczego moja pracownia nie ma lepszych wyników finansowych, skoro sypały się zamówienia?

Teraz pracuję 7 godzin dziennie i w tym czasie na spokojnie łączę realizację projektów z rozwijaniem firmy. Klienci rezerwują współpracę na rok do przodu, a mój przychód to ok. 20 tys. miesięcznie. Mam biznes, który jest dla mnie, a nie ja dla niego.

Jakim cudem to osiągnęłam?

Żadnym. Po prostu wypracowałam metody, jak planować pracę nad zleceniem, szybko się skupić i sprawnie realizować kolejne etapy projektu. Dzięki temu mam więcej przestrzeni, żeby skupić się na działaniach biznesowych i optymalizować firmowe finanse.

I chciałabym podzielić się z Tobą tymi metodami.

DLATEGO STWORZYŁAM

KURS ONLINE, KTÓRY NAUCZY CIĘ

jak pracować mniej i zarabiać więcej

KROK PO KROKU POKAŻĘ CI, JAK:

 • Zwiększyć wydajność realizacji zleceń, żeby stały się bardziej opłacalne.
 • Planować poszczególne etapy projektu, żeby nadciągające deadline’y nie przyprawiały Cię o zawał.
 • Pewnie wyceniać swoją pracę, by negocjacje z klientami nie spędzały snu z powiek.
 • Optymalizować koszty prowadzenia pracowni i tak poukładać finanse, żeby stan firmowego konta piął się w górę z miesiąca na miesiąc.

Testerka o kursie:

„Kurs daje ogromną wartość, której obecnie na rynku ze świecą szukać. Wiedza jest bardzo przejrzyście wyłożona, łatwa do przyswojenia i wdrożenia właściwie od razu. Bezcenne są wstawki o doświadczeniach własnych Autorki. Nie tylko potwierdzają, że to wiedza praktyczna, ale także pozwalają lepiej odnaleźć się we własnych, analogicznych sytuacjach. Jedyny zarzut, jaki mogę mieć, to że kurs jest naprawdę obszerny, ale dzięki temu dotyka wszystkich najważniejszych aspektów prowadzenia działalności jednoosobowej lub w niewielkim zespole. Z całą pewnością jest to inwestycja, która pozwoli oszczędzić grube dziesiątki tysięcy złotych i setki godzin, które samemu trzeba spędzić, by dojść do poziomu prowadzenia działalności, jaki na tacy podaje w kursie Agnieszka. Szkoda, że tak świetnie podanego kursu prowadzenia działalności nie było w czasach, gdy sama zakładałam swoją firmę.” – MAGDALENA SOBCZYŃSKA

Zobacz, co otrzymasz w kursie:

4

MODUŁY

37

LEKCJI WIDEO

9

BONUSÓW

1

wydajność, która się opłaca

W tej części kursu poznasz sposoby, aby zarabiać nawet 3 razy więcej… bez podnoszenia stawek. Weźmiemy się za bary z przekonaniami i nawykami, które blokują Twoją wydajność i nauczysz się maksymalnie wyciskać każdą minutę pracy.

Spis lekcji:

1. Wstęp     
2. Praca z nawykami          
3. Praca z przekonaniami   
4. Inne przeszkody w naszych głowach     
5. Metody na skupienie      
6. Metody na wydajność    
7. Przydatne aplikacje

2

projekt, który idzie jak z płatka

W tej części kursu poznasz metody, dzięki którym przyśpieszysz pracę nad kolejnymi etapami projektu od ofert aż po wizualizacje i specyfikację. Podpowiem Ci też, jak poprowadzić działania marketingowe, aby nie pochłaniały za dużo Twojego czasu.

Spis lekcji:

Wstęp
Metody na chaos organizacyjny
Sposób na chaos wprowadzany przez klientów
5 zasad szybkiej oferty   
9 zasad skutecznych wytycznych projektowych            
4 metody na szybszy układ funkcjonalny          
11 metod na szybszą koncepcję
5 metod na szybsze wizualizacje i obróbkę       
7 metod na szybsze rysunki techniczne
14 metody na szybszą specyfikację
7 metod na szybszy marketing

3

plan, który wypala na 100%

W tej części kursu dowiesz się, jak rozłożyć w czasie realizację projektów. Otrzymasz wskazówki, jak planować działania krótko- i długoterminowe. Poznasz także zasady, dzięki którym doprowadzisz swój plan do końca.  

Spis lekcji:

1. Wstęp
2. Sensowne stawianie sobie celów       
3. Moje zasady planowania         
4. Planery, notesy, karteczki       
5. Ile co zajmuje? 
6. Moje wyniki      
7. Planowanie w skali roku          
8. Planowanie w skali miesiąca i tygodnia          
9. Moja struktura dnia     
10. Co robić, gdy plan się wali

4

finanse, które rosną

W tej części kursu przeanalizujesz swoje podejście do finansów i wyceny projektów. Przyjrzysz się uważnie kosztom swojej działalności, a ja zdradzę Ci sposoby, jak zwiększyć opłacalność firmy.

Spis lekcji:

1. Wstęp   
2. Przekonania dotyczące pieniędzy       
3. Konkurowanie ceną     
4. Jak podnieść cenę za projekt   
5. Jak ustalić swój cel finansowy 
6. Jak zapanować nad finansami 
7. Obniżanie kosztów firmowych
8. Delegowanie zadań     
9. Podsumowanie i moje wyniki finansowe

Ten kurs to nie sucha teoria. Dam Ci praktyczne narzędzia, dzięki którym wprowadzisz opisane rozwiązania do własnej pracy

4 MODUŁY

Sama wiedza. I żadnych ogólników! Mój kurs jest jak tatar – samo mięso ;) Serwuję konkretne przykłady, wyliczenia i dane zaczerpnięte z własnych działań biznesowych.

37 LEKCJI WIDEO

Każdy moduł zawiera 7-11 lekcji umieszczonych na platformie online. Sięgasz po nie i uczysz się o dowolnej porze. Tak, jak Ci pasuje.

4 SPOTKANIA ONLINE

Raz w tygodniu spotykam się z Wami na zamkniętej grupie na Facebooku i rozmawiamy o aktualnym module. Dzielimy się wrażeniami, rozwiązujemy problemy i motywujemy do działania.

TRANSKRYPCJE DO LEKCJI

Wolisz czytać lub chcesz szybko przejrzeć jakąś lekcję? Nie ma problemu. Do każdej lekcji dostajesz wersję tekstową.

9 BONUSÓW

Każdy moduł zawiera dodatkowe materiały – wideo, listy, tabele. Bierzesz, wykorzystujesz i dzień po dniu pracujesz wydajniej i za większe stawki.

KARTY PRACY

Po każdym module możesz wykonać zadania związane z omawianym zagadnieniem. Dzięki temu od razu możesz zastosować zdobytą wiedzę.

No dobra. Ale czy to nie jest po prostu
kolejny kurs o tym, jak prowadzić biznes?

Kurs Pracuj mniej, zarabiaj więcej nie uczy, jak rozwijać jakikolwiek biznes. Uczy, jak rozwijać biznes, jakim jest pracownia projektowania wnętrz. To kurs biznesowy opracowany specjalnie z myślą o projektantach i architektach wnętrz i skupia się na najważniejszych problemach, jakie występują w tej branży.

Poza tym na innych kursach otrzymasz ogólne wskazówki związane z prowadzeniem firmy, ale potem musisz je samodzielnie dostosować do realiów pracy architekta. W kursie Pracuj mniej, zarabiaj więcej otrzymasz rozwiązania przetestowane przez architekta i gotowe do wdrożenia. Nie tracisz czasu. Przechodzisz kurs moduł po module i działasz.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

1-OSOBOWYCH FIRM

PRACOWNI PROJEKTOWYCH

FREELANCERÓW

CZY TEN KURS NAPRAWDĘ POMAGA?

TAK TWIERDZĄ OSOBY, KTÓRE JUŻ GO PRZETESTOWAŁY

Kurs Agnieszki Koniecznej pozwala na doskonalenie zarówno kompetencji miękkich, jak też twardych. Dostarcza wiedzę na wielu płaszczyznach, pomocną na każdym etapie prowadzenia pracowni projektowej. Niezależnie od faktu czy zatrudniasz pracowników na stałe, korzystasz z pomocy freelancerów czy sam nim jesteś. Kurs porusza zagadnienia dotyczące Ciebie – Twoich nawyków, przekonań, podejścia do pracy i wydajności, jak również wiedzy tajemnej, jaką dla wielu z nas, architektów i projektantów, są finanse i twarde planowanie. Kurs Agnieszki pozwala uporządkować schematy kiedy jesteś na początku swojej drogi, ale też wejść na wyższy poziom strategicznego planowania rozwoju własnej firmy.

Agnieszka Wasilewska

ARCHITEKT, ARCHITEKT WNĘTRZ
właścicielka AWB studio

Już od dawna czułam, że moje działania okołofirmowe wymagają przeorganizowania, ale przez brak czasu zawsze schodziły one na drugi plan ustępując pracy nad bieżącymi projektami. I na szczęście dla mnie pojawiła się Agnieszka z kursem, który wypełnił lukę na rynku dostępnych szkoleń. To kurs przede wszystkim dla osób takich jak ja, które czują, że mogłyby pracować lepiej i wydajniej. Agnieszka daje narzędzia potrzebne do zapanowania nad chaosem organizacyjnym i daje czytelne wskazówki do tego jak można usprawnić proces projektowy, działania marketingowe, kontakt z klientem. Daje nie tylko jasne instrukcje do tego jak zoptymalizować codzienną pracę i zaplanować działania długoterminowe, ale daje jak na tacy szablony, analizy i przykłady wzięte z własnej działalności. A nie ma nic lepszego niż nauka na czyichś błędach :) Podoba mi się też to, że nie pokazuje nam jedynej słusznej drogi do osiągnięcia celu, ale podpowiada jak zaproponowane działania dopasować pod siebie, w jaki sposób przeanalizować swoje dotychczasowe procesy i wprowadzić skuteczne optymalizacje.

Paulina Ostasz-Pięcek

ARCHITEKT WNĘTRZ
właścicielka HECA studio

Kurs Agnieszki mówi o tym jak ułożyć swoją pracę, by całość się sklejała w opłacalny biznes. Moduły napakowane są przykładami oraz zawierają masę metod na zaradzenie bolączkom, które dotykają naszą branżę wnętrzarską. Kurs opiera się na przykładzie biznesu Koniecznej, który styka. Jest bardzo treściwy i zawiera sporo wiedzy – i niby możesz powiedzieć, że część z tych metod znasz – pytanie tylko, dlaczego tej wiedzy nie stosujesz na co dzień? Może tak jak ja, potrzebujesz ich utrwalenia i przedstawienia z odpowiedniej perspektywy, na konkretnym aspekcie? Fajne jest to, gdy podczas zapoznawania z kolejnymi działami kursu – wszystko się układa w głowie. Może nie chcesz mieć dokładnie takiego schematu pracy jak Agnieszka, ale to jak kurs jest ułożony – pomoże Ci nadać ramy swojemu konceptowi. Dzięki przykładom, co się u niej sprawdza – możesz wyciągnąć wnioski, które z pewnością zaprocentują.

Magda Modrzejewska

ARCHITEKT WNĘTRZ
właścicielka TA-DAAM Studio Przestrzeni

990 zł

brutto

(0% VAT)

Oferta

Najbliższa edycja kursu jest
planowana na wiosnę 2022 r.

W TEJ CENIE OTRZYMUJESZ:

7 godzin nagrań wideo

transkrypcje do czytania

ćwiczenia

9 bonusów

4 spotkania live

dostęp do prywatnej grupy na fb

NIE MA NA CO CZEKAĆ! ZAPISUJĘ SIĘ!

A może jeszcze chcesz się upewnić,
że to kurs dla Ciebie?

Pracuj mniej, zarabiaj więcej JEST dla Ciebie, jeśli:

 • Jesteś świetnym architektem wnętrz, ale gdy mowa o biznesowych aspektach prowadzenia pracowni, czujesz się jak dziecko we mgle.
 • Zarywasz noce, bo realizacja projektu jak zwykle się przeciąga, a klienci wydzwaniają zniecierpliwieni.
 • Twoja pracownia, choć masz wiele zleceń, wciąż nie generuje zysku, który by Cię satysfakcjonował.
 • Działasz z własną firmą i idzie Ci całkiem nieźle, ale szukasz sprawdzonej wiedzy, która jeszcze bardziej rozwinie Twoją działalność.

Pracuj mniej, zarabiaj więcej NIE JEST dla Ciebie, jeśli:

 • Potrafisz tak zorganizować realizację projektów i współpracę z klientami, że nie masz nigdy żadnych opóźnień.
 • Kalendarz masz zapchany zleceniami na rok do przodu.
 • Co miesiąc na koncie firmowym pojawia się dochód, który w zupełności Cię satysfakcjonuje.

Dołącz do zadowolonych kursantów

„Kurs „Pracuj mniej zarabiaj więcej” jest kopalnią wiedzy dla architektów wnętrz oraz małych przedsiębiorców. Nie ma tu lania wody czy owijania w bawełnę – od samego początku jest sam konkret, z przykładami, z omówieniem jak dokładnie należy wykonać kolejne kroki, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Autorka kursu dzieli się również wynikami finansowymi i uczy w jaki sposób je interpretować oraz gdzie szukać przestrzeni na ich powiększanie. Ten kurs to kopalnia wiedzy – polecam!” – ANETA SMITH

Pierwszy moduł startuje już tydzień po zamknięciu sprzedaży!

Kolejne moduły będą ukazywały się sukcesywnie – co tydzień kolejny moduł. Ale nie musisz się spieszyć.
Dostęp do kursu otrzymujesz na 3 lata!
Przez ten czas możesz korzystać z całej wiedzy i wszystkich materiałów kursowych.
Pracuj we własnym tempie. Spotkania na żywo w grupie kursowej możesz oglądać na bieżąco, nawet jeśli dany moduł jest jeszcze przed Tobą.

najczęściej zadawane pytania

Za kurs będzie można zapłacić poprzez przelewy24. 

Niestety nie ma możliwości rozłożenia płatności na raty. Jeśli teraz nie możesz zainwestować w mój kurs, na pewno będzie kolejna (choć być może droższa) edycja.

Tak. Gdy opłacisz zamówienie, faktura przyjdzie do Ciebie automatycznie na podany adres mailowy.

Wszystkie materiały umieszczone są na platformie kursowej. Gdy opłacisz kurs, otrzymasz login i hasło, żeby wejść na platformę.

4 tygodnie – zaczynamy w listopadzie, kończymy w grudniu, przed świętami Bożego Narodzenia.

W tym kursie nie ma indywidualnych konsultacji. Ale przez 4 tygodnie jestem aktywna grupie na Facebooku, a raz w tygodniu rozmawiamy podczas spotkania na żywo.  

Co jeszcze chcesz
wiedzieć o kursie?

Masz dodatkowe pytania?
Śmiało do mnie napisz:

kontakt@agnieszkakonieczna.com

To jak? Chcesz przyspieszyć realizację zleceń
i przejąć kontrolę nad finansami w swojej pracowni?

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE DLA PROJEKTANTÓW I ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

Pracuj mniej, zarabiaj więcej

Najbliższa edycja kursu odbędzie się wiosną 2022 r.

ZAPISUJĘ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH