ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH KURSEM:

Pracuj mniej, zarabiaj więcej

 

Mam przyjemność zaprosić Cię do zapisu na kurs dedykowany architektom, projektantom wnętrz i branżom pokrewnym!
To mój pierwszy kurs online, który dokładnie odpowiada na problemy, które sygnalizowaliście mi w ostatnich miesiącach. 

Dzięki temu kursowi dowiesz się jak opierać się rozpraszaczom, jak panować nad projektami by nie rozciągały się w czasie, jak matematycznie i skutecznie planować projekty oraz jak ustalać swoje cele finansowe czy wyceniać projekty – i wiele, wiele więcej.

Szczerze wierzę w ten kurs i jego ogromną wartość merytoryczną.

Jeśli ta tematyka Cię interesuje, zapisz się na niezobowiązującą, darmową listę osób zainteresowanych kursem. Dzięki zapisowi otrzymasz informacje o starcie sprzedaży (listopad), kodach rabatowych i wszystkich innych niespodziankach, jakie szykuję :)

  

CZĘŚCI SKŁADOWE KURSU:

wydajność | planowanie | finanse firmowe

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Konieczna i prowadzę własną pracownię projektowania wnętrz – Ambience. Interior Design. Udało mi się poukładać swoją firmę w taki sposób, by zawsze mieć kolejkę klientów na minimum 6 miesięcy do przodu przy wysokich cenach. Z chęcią podzielę się z Tobą swoją wiedzą biznesową, bo domyślam się, że na Twojej drodze stawały podobne problemy i wątpliwości, co na mojej. Dlatego szykuję ten kurs online, by pomóc innym osobom w branży w zapanowaniu nad własnymi biznesami i dojściu do większych pieniędzy. Uczę, jak pracować mądrzej, a nie więcej.