Biznesowe kursy online

DLA PROJEKTANTÓW I ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

Wiedza premium w postaci szkoleń online z lekcjami wideo oraz licznymi bonusami. Same konkrety i mnóstwo przykładów.

Więcej klientów
POZYSKIWANIE KLIENTÓW + MARKETING

Pracuj mniej, zarabiaj więcej
WYDAJNOŚĆ + PLANOWANIE + FINANSE

Dogadaj się z klientem
ASERTYWNOŚĆ + TRUDNY KLIENT

Po roku widzę, że wskazówki z kursu działają super. Zastanawianie na każdym etapie projektu czy to co robię, wpływa na rzeczywiste zyski, czy nie robię pewnych zbędnych rzeczy za darmo, sprawiło, że rzeczywiście moje wynagrodzenie rośnie. Jeszcze jest trochę do pracy, ale już widzę znaczną poprawę:) Więc dziękuje bardzo za super materiały!!!

– Katarzyna o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej

ZOBACZ WIĘCEJ OPINII KURSANTÓW

Obejrzyj lekcję demo z kursu

Dlaczego warto uczyć się
akurat ode mnie?

Na rynku jest mnóstwo kursów kierowanych do architektów wnętrz i pewnie zastanawiasz się, czemu akurat masz się uczyć od Koniecznej? To może ja Ci powiem zupełnie szczerze czemu, a Ty zdecydujesz, czy moje kursy to coś dla Ciebie. Może tak być? Ok. To jedziemy.

Co u mnie znajdziesz:

  • Szczerość. Jeśli coś będzie trudne, czasochłonne lub niewarte Twojego zachodu – powiem Ci o tym wprost.
  • Sama aktywnie prowadzę swoją pracownię projektową, więc na co dzień mierzę się z tymi problemami, co Ty. To znaczy, że jestem na bieżąco z bolączkami branży. Ale też znaczy, że pomysły testuję najpierw na swojej firmie, a dopiero potem mówię o nich Tobie.
  • Gdy uczę, jak zarabiać więcej, to dlatego, że sama rozkminiłam, jak zarabiać więcej i zobaczyłam efekty na swoim koncie bankowym. Nie uczę rzeczy, których nie wypróbowałam. Nie jestem teoretykiem, tylko praktykiem.
  • Nie boję się pokazywać swoich wyników, statystyk, też tych dotyczących finansów. Możesz je znaleźć na przykład tutaj.
  • Wiem, że każda firma jest inna, więc uczę indywidualizacji swoich biznesów i układania ich pod siebie. Nie ma u mnie jedynych słusznych, uniwersalnych rozwiązań. Bo takie nie istnieją.
  • Moja firma odniosła sukces. A chyba jeśli się uczyć, to od osób, które do czegoś doszły, prawda? Inaczej czemu ich rady miałyby coś dawać?