ZAMKNIĘTE SPOTKANIE ONLINE

dla kursantów wszystkich kursów i masterclass

Pogadankowy Q&A

PROWADZI: AGNIESZKA KONIECZNA

wtorek, 30.04.2024 o 12:00

LINK DO SPOTKANIA ZNAJDZIESZ WKRÓTCE NA MAILU
ORAZ W GRUPACH KURSOWYCH NA FB.

Jesteś kursantem, ale nie ma Cię ani na grupach, ani w newsletterze?
Napisz do mnie: KONTAKT@AGNIESZKAKONIECZNA.COM

Najczęściej zadawane pytania

Platforma kursowa ma dziwny zwyczaj, że generuje dane do logowania przy pierwszym złożonym zamówieniu, nawet jeśli nie zostało opłacone lub jeśli kupujesz produkt elektroniczny, który wcale nie wymaga logowania – bo dostajesz go mailowo.

W efekcie czasem mail z danymi do logowania jest wysyłany za wcześnie lub po prostu w tak nieintuicyjnym momencie, że go przegapimy.

To, co możesz zrobić, to wyszukać w swojej skrzynce mailowej mail po tytule:
– „Dziękuję za złożenie zamówienia! [+ dane do logowania]” – wersja obecna
– „Dostęp do kursu / webinaru Agnieszki Koniecznej” – wersja wcześniejsza

Jeśli to nie pomoże, idź według instrukcji z następnego „pytania” :)

Niestety nie mam dostępu do Twojego hasła. Więc to, co mogę Ci polecić, to zresetować swoje hasło używając tego linku. Loginem będzie Twój adres mailowy podany przy kupowaniu kursu lub innego produktu.

Materiały typu kursy, webinary oraz pakiety zawierające webinary (czyli słowem: wszystko, co zawiera jakieś wideo) są umieszczone na platformie kursowej.

Natomiast pojedyncze narzędzia (wzory maili, wzór dokumentacji, pliki excel), których nie kupujesz w pakiecie z żadnym wideo, są traktowane jako produkty elektroniczne. One nie są umieszczane na platformie, tylko linki do pobrania ich dostajesz bezpośrednio w mailu.

Mail ten będzie zatytułowany „Płatność zaksięgowana! ✅ Pobierz pliki lub/i zacznij wchłaniać wiedzę”. Jeśli nie możesz go znaleźć w „Odebranych”, sprawdź proszę „Oferty” i „Spam”.

Narzędzia (wzory maili, wzór dokumentacji, pliki excel), których nie kupujesz w pakiecie z żadnym wideo, są traktowane jako produkty elektroniczne. One nie są umieszczane na platformie, tylko linki do pobrania ich dostajesz bezpośrednio w mailu.

Mail ten będzie zatytułowany „Płatność zaksięgowana! ✅ Pobierz pliki lub/i zacznij wchłaniać wiedzę”. Jeśli nie możesz go znaleźć w „Odebranych”, sprawdź proszę „Oferty” i „Spam”.

Poniżej znajdziesz screen z tego, jak wygląda mail z linkami do pobrania produktów.

Najprawdopodobniej przy każdym zakupie został podany inny adres mailowy (np. prywatny i firmowy). Więc jeden kurs jest dostępny po zalogowaniu na jedne dane, a drugi na drugi. Jeśli chcesz, żeby obydwa były dostępne z jednych danych do logowania, napisz mi maila, zmienię to dla Ciebie ręcznie :)

Wszystkie moje kursy mają czas dostępu 3 lata. Jeśli chcesz poznać konkretną datę swojego deadline’u, napisz do mnie maila, sprawdzę Ci to indywidualnie. Pierwsza ever sprzedaż kursu odbyła się w listopadzie 2021, więc moi najwcześniejsi kursanci utracą swoje dostępy w listopadzie 2024 roku.

Jeśli płacisz przez tpay lub przelewy24, płatność odnotuje się od razu i po paru minutach będziesz mieć już na mailu fakturę, dane do logowania i dostęp do zakupionych materiałów. Jeśli jednak wybierasz płatność przelewem tradycyjnym (ręcznie robiony przelew), muszę go zaksięgować i ręcznie przydzielić Ci dostęp. Żeby to przyspieszyć, napisz mi proszę maila, wtedy od razu sprawdzę konto firmowe i wszystko pójdzie szybko :)

Masz pytanie, którego nie ma na liście?

Pisz śmiało :) Postaram się odpisać jak najszybciej

kontakt@agnieszkakonieczna.com