Poznaj opinie kursantów i kursantek

KTÓRE POCHODZĄ Z ANONIMOWEJ ANKIETY

Kurs „Pracuj mnie, zarabiaj więcej” to ogrom merytorycznej wiedzy w temacie efektywności pracy, planowania i zarządzania finansami firmowymi. Pomimo tego, że miałam dużą wiedzę w tym temacie i z niej korzystałam, nauczyłam się na tym kursie kilku przydatnych rzeczy (jak np. rozpisywanie pracy w ujęciu godzinowym, a nie zadaniowym), które jeszcze bardziej usprawniły mi pracę, a co za tym idzie, pozwalają zarabiać lepsze pieniądze ogólnie oraz na poszczególnych Klientach.

Jeśli cierpicie na permanentny brak czasu, siedzenie „po godzinach”, projekty ciągną się w nieskończoność, a wyniki finansowe na tych projektach Was nie satysfakcjonuję – to polecam Wam ten kurs z całego serca. Jednak, jeśli nawet nie wiecie jakie są Wasze wyniki finansowe, to go nie polecam – to ja Wam mówię, że to Wasza obowiązkowa pozycja do odhaczenia w najbliższej możliwej edycji!!!

Anonim o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 4/5
★★★★

Znając już wcześniej wysokiej jakości treści, które publikowała w internecie Agnieszka Konieczna (polecam podcast „I tu się nie zgodzę”), nie obawiałam się, że kurs mnie rozczaruje :) i faktycznie, otrzymałam dopracowany i przemyślany produkt, w którym znalazłam dużo KONKRETNEJ, uporządkowanej wiedzy, mnóstwo porad jak ulepszyć swój biznes. Część z nich wprowadziłam od razu i od ręki dały bardzo dobre efekty. Teraz pora wdrożyć resztę!

Polecam ten kurs osobom, które chcą poprawić swoją wydajność w pracy i dzięki temu zarabiać więcej. Mnie dał porządnego kopa do ogarnięcia swojego biznesu i ustawienia sobie wszystkiego od początku – tak, jak należy.

Olga o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 5/5
★★★★★

Uważam, że kurs otwiera oczy na wiele aspektów. Najważniejsze to strategia i tam jest bardzo dużo o tym! Ogromy plus za konkretne przykłady reklam i ich wyników, mnóstwo pomysłów na sposoby dotarcia do klientów. Ale tak jak pisałam, najważniejsza jest odpowiedź na pytanie „dla kogo” i po co to robisz. Myślę, że ten kurs to punkt zwrotny!

Alicja o kursie Więcej klientów
ocena merytoryki kursu: 10/10
★★★★★

Jako osoba zielona w temacie marketingu kurs w bardzo przystępny sposób pokazał mi podstawy, objaśnił co i jak. Nie jest to tylko wiedza teoretyczna ale poparta przykładami i wskazówkami jak tą wiedzę zastosować – krok po kroku od podstaw.

Anonim o kursie Więcej klientów
ocena merytoryki kursu: 10/10
★★★★★

Bardzo dużo mi uświadomił. Uświadomił mi jak bardzo ważna jest dobra relacja z klientem, że bardzo dużo zależy ode mnie i od mojego podejścia, ile muszę jeszcze popracować nad sobą i jakich błędów nie popełniać. Zdałam sobie też sprawę, że część rzeczy całkiem nieświadomie robię dobrze i że mam naprawdę fajnych i niekonfliktowych klientów. Mam też poczucie, że moja pewność siebie nieco wzrosła.

Bardzo Ci dziękuję za ten kurs, za to że dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem. Robisz to naprawdę dobrze! Będę polecać go znajomym z branży i czekam na kolejne tematy 😊

Iga o kursie Dogadaj się z klientem
ocena merytoryki kursu: 10/10
★★★★★

Podobało mi się w kursie podkreślenie i poukładanie sobie w głowie że to ja jestem PRO, a klient klientem i ma prawo czegoś nie wiedzieć, czymś się zdenerwować, a ja muszę się tym zaopiekować.

Kurs pomógł mi w tym, że teraz jestem bardziej profesjonalna, mniej się zaprzyjaźniam z klientami, choć jest mi ciężko (…).

Kurs jest bardzo dobry!

Anonim o kursie Dogadaj się z klientem
ocena merytoryki kursu: 7/10
★★★★★

Jestem bardzo zmotywowana i naładowana pozytywną energią po przerobieniu kursu. Pojawił się on w ważnym dla mnie momencie planowania przyszłości firmy i rozsterek na wielu płaszczyznach. Czuję, że ogrom wiedzy którą się podzieliłaś znacznie ułatwi mi podejmowanie decyzji i skupienie na własnych celach. Dziękuję!

Anonim o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 5/5
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona z kursu!

To taka instrukcja obsługi pracy projektanta wnętrz. Uważam, że Aga ma bardzo przemyślany, racjonalny sposób prowadzenia biznesu i warto się od niej uczyć i ją podpatrywać. Nie tylko po to, by bez refleksji skopiować wszystkie jej działania (część na pewno warto), ale też nauczyć się myśleć o biznesie szerzej – „outside of the box”.

Magda o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 5/5
★★★★★

Nie miałam zielonego pojęcia o marketingu i dopiero zaczynam ze stroną biznesową swojej pracowni. Kurs jasno wytłumaczył mi wszystko co powinnam wiedzieć i co najważniejsze jak tą wiedzę użyć. Jak stworzyć swoją stronę internetową, jak prowadzić media społecznościowe, jak tworzyć reklamy, jak napisać ofertę. Podane przykłady komunikacji z potencjalnym klientem można używać i wykorzystać w różnych sytuacjach i do różnych celów. I nareszcie wiem dlaczego zawsze wyświetlają mi się reklamy tego co akurat szukam lub o czym czytałam ;)

Anonim o kursie Więcej klientów
ocena merytoryki kursu: 9/10
★★★★★

Kurs ma dużą zawartość merytoryczną. W jasny i przejrzysty sposób objaśnia i prowadzi krok po korku przez cały proces tworzenia strony biznesowej pracowni projektowej. Bardzo podobają mi się przykłady, które można używać w różnym celu. Jest to teoretyczna wiedza połączona z praktycznymi przykładami i dodatkowo ostatni moduł o wdrażaniu całości jest taką wisienką na torcie. Kurs daje dużo motywacji i energii do działania.

Anonim o kursie Więcej klientów
ocena merytoryki kursu: 9/10
★★★★★

Kurs jest świetny jak i ten poprzedni! Czekam na więcej.

Anonim o kursie Dogadaj się z klientem
ocena merytoryki kursu: 10/10
★★★★★

Generalnie bardzo fajny kurs. Bardzo dużo informacji. Chyba będę musiała go przejść jeszcze ze dwa razy żeby wszystko wyłapać i wdrożyć u siebie 😜

Ania o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 9/10
★★★★★

Generalnie ja z kursu jestem mega zadowolona. To chyba pierwszy kurs, w którym przerobiłam zeszyt ćwiczeń 😄 Bonusy do modułów to sztos! Najbardziej pomogło mi wprowadzenie puli godzin do planowania. To takie proste, a jakoś nigdy na to nie wpadłam, że zajmowanie się firmą to przecież też praca :)

Wyciągnęłam z tego kursu bardzo dużo dla siebie, super się Ciebie słuchało i będzie mi brakować tych cotygodniowych live’ów. Bardzo ważne jest to, że otwarcie mówisz o swoich przychodach, kosztach, o stawce godzinowej – że odczarowujesz tabu związane z zarobkami w branży. Kurs skłania do zastanowienia się nad swoim biznesem. (…)

Dla mnie ten kurs jest wart każdej wydanej złotówki. Myślę, że będę do niego wielokrotnie wracać! Dobra robota :)

Anonim o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 5/5
★★★★★

W przeciągu 2 ostatnich lat uczestniczyłam w paru kilkutygodniowych kursach, szkoleniach i mogę śmiało stwierdzić, że czegoś takiego jak Twój kurs jeszcze nie było :) Jestem bardzo zadowolona, każdy moduł budził wielką ekscytację, jego zawartość to prawdziwy TATAR – jest nafaszerowany ogromem wiedzy, wskazówek, za które dziękuję iż chciałaś się nimi podzielić.

Materiał przygotowany jest bardzo obszernie, cenię bardzo za to, że są w nim same konkrety, każda sekunda idealnie wykorzystana, zero lania wody. Na koniec napiszę, że czułam, iż przygotujesz super produkt, ale nie wiedziałam, że kurs przerośnie tak bardzo moje oczekiwania. Polecam go każdej osobie, która ceni konkret i merytorykę, każdemu dla kogo ważny jest ciągły rozwój oraz mądre, świadome prowadzenie swojego biznesu. Czekam na więcej Twoich kursów i życzę powodzenia i przyjemności w ich tworzeniu! :)

Marlena o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 5/5
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona. Czuję, ze zaczynam panować nad sytuacją. Jestem mocniejsza w negocjacjach, bo mam podparcie w konkretach.

Katarzyna o kursie Więcej klientów
ocena merytoryki kursu: 9/10
★★★★★

Jestem zadowolona, głównie pod kątem zmiany postrzeganie siebie w zawodzie, na jakim etapie rozwoju się znajduję i co mogę poprawić czy zmienić. Prowokuje do myślenia co dalej i w jakim kierunku zmierzać.

Paulina o kursie Więcej klientów
ocena merytoryki kursu: 9/10
★★★★★

Jestem już doświadczoną Projektantką, ale od strony organizacyjno-biznesowej idzie mi tak średnio. Ten kurs pozwolił usystematyzować wiedzę – co jeszcze powinnam poprawić lub zmienić. Mam masę notatek i zamierzam wdrażać wszystko stopniowo.

Ja przez lata swojej pracy przeszłam etapy fałszywych przekonań co do tego jak mój biznes „powinien” wyglądać i zmieniłam go tak jak JA chcę żeby wyglądał i był dopasowany do mnie – Ty mnie tylko w tym upewniłaś, że to dobra droga, a jednocześnie pokazałaś mi co jeszcze mogę zmienić.

W niektórych aspektach pracy mam inne doświadczenia (moi klienci w 99% podejmują wszystkie decyzje w ciągu 1-3dni i robię jeden projekt na raz, a ja w międzyczasie wprowadzam inny projekt czy idę dalej z pracą) czy przekonania: bardziej dopracowane wizualizacje robią różnicę niektórym klientom, co niejednokrotnie usłyszałam. Choć opanowanie perfekcjonizmu jest konieczne – poprawianie detali w nieskończoność nie ma znaczenia przy cenie, ale ma znaczenie przy zarobku – więc warto nad tym popracować.

Dziękuję Ci że dzielisz się tak otwarcie swoją wiedzą i konkretnymi danymi ze swojej pracy – pracuję nad stroną internetową i chcę na niej umieścić cennik, mam nadzieję, że się odważę! Do Asany chyba się nie przekonam, ale Toggl uwielbiam i już dwa miesiące zbieram dane! Ale planowanie też muszę lepiej ogarnąć i Twoje rady będą pomocne (uwzględnianie Świąt i wakacji i to najlepiej z jakimś sporym naddatkiem, bo ja jestem tym typem, który planuje jak jest na haju i liczy że „jakoś to będzie”;p).

Żałuję że nie było takiego kursu kiedy ja zaczynałam, albo lepiej: nie uczą tego na studiach..

Anonim o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 4/5
★★★★★

Z całego serca polecam kurs Agnieszki Koniecznej DOGADAJ SIĘ Z KLIENTEM, wszystkim tym, którzy na co dzień, nie tyle mają problem z relacjami z ludźmi, ale chcą poprawić kontakt z klientami, bardziej ich zrozumieć i pomóc im najlepiej, jak potrafią.

Kurs pokazuje jak budować relacje z drugim człowiekiem od samego początku współpracy oraz jak zachować się w sytuacjach konfliktowych, nawet tych najtrudniejszych. Pozwala zrozumieć klienta, pokazuje co stoi za jego zachowaniem, pokazuje jakie klient ma potrzeby i odpowiada, jak na wszystko odpowiednio reagować.Mało tego, kurs obnaża nasze postawy w stosunku do innych ludzi i przekonania o naszej pracy i nas samych, które warto przemyśleć i zmienić.


Jednym z cenniejszych elementów kursu jest sesja pytań i odpowiedzi po każdym module.
[obecnie cykliczne spotkania – przyp.red.] Kurs wywołał u mnie lawinę przemyśleń, na temat sytuacji jakie miały miejsce w mojej pracowni i dzięki spotkaniom on-line można było przedyskutować nasze reakcje na daną sytuację oraz dowiedzieć się, co w przyszłości możemy zrobić lepiej, aby załagodzić konflikt i przywrócić dobrą atmosferę w relacjach z klientami, jednocześnie zachowując nasze granice nieprzekroczone. Agnieszka omawiając nasze doświadczenia patrzyła na problem dwutorowo, przewidywała, jakie reakcje mogą być po stronie klienta i jakie po stronie architekta oraz dawała propozycję rozwiązania konfliktu.

W kursie nauczyłam się jak budować asertywne komunikaty, które są pełne szacunku dla osoby po drugiej stronie.

Niezależnie czy pracujesz w branży rok, czy dziesięć lat, ten kurs jest po prostu dla każdego, kto chce poprawić swoje kompetencje miękkie i mieć świetny kontakt z klientami, i nie tylko.

Kasia o kursie Dogadaj się z klientem
ocena merytoryki kursu: 10/10
★★★★★

Od kiedy liczę realny czas pracy w Togglu i rozpisuje projekty, to w końcu mam poczucie, czy moje ceny i wartość projektu jest adekwatna do poświęconego czasu. Thank you!

Paulina o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
★★★★★

Kurs napakowany wiedzą i doświadczeniem. Teraz to nie będę błądzić jak we mgle tylko wiem na co musze zwrócić uwage, choć nie będzie to proste i pewnie to potrwa to warto 😉 dzięki Agnieszka Konieczna good job ❤

Karolina o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona i dziękuję za konkretną i rzeczową wiedzę. Kurs polecam osobom, które są na początku projektowej kariery, ale też tym doświadczonym. Pierwszym, bo pozwala pójść w przyspieszonym tempie, nie trzeba odkrywać wszystkiego samodzielnie. Ogrom rzetelnej wiedzy!

Ja bardzo żałuję, że dawniej nikt nie tworzył podobnych kursów, więc nie żałujcie Wy i sięgajcie po ten bez zwłoki. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak mały procent projektantów chce się dzielić swoim doświadczeniem. Ileż zaoszczędzonych emocji!!! Oczywiście mówię o tych gorszych, w trakcie których ocierasz pot i łzy! Drugim – tym doświadczonym z kolei polecam, bo można porównać i usprawnić swój już wypracowany sposób pracy. Jeśli nawet metody są pokrewne, to potwierdzają słuszność wybranej drogi.

Natomiast istotna i wartościowa w tym kursie jest konkretna wiedza biznesowa. Są tematy, które otwierają oczy! Obowiązkowa pozycja o wynikach finansowych. Aga jesteś bardzo dobrym fachowcem, ale też świetną biznesmenką! Bardzo, bardzo Ci jeszcze raz dziękuję, że skupiłaś te wszystkie ważne aspekty w jednym miejscu, w sposób treściwy, bez zbędnego rozwlekania.

Beata o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 10/10
★★★★★

Zrobiłam już kilka kursów, które poruszały podobne tematy i trochę obawiałam się, że większość informacji będzie powtórką tego, co już wiem. (…) Brakowało mi instrukcji krok po kroku.
I taką instrukcją jest dla mnie ten kurs.

Kurs przerobiłam w 2 wieczory, po czym stwierdziłam “wrrróć!”.
Wróciłam, obejrzałam jeszcze raz te tematy, które mogłam wdrożyć od razu u siebie, a które popchnęły mnie w końcu do przodu. Nauczyłam się szybko i intuicyjnie mierzyć czas pracy oraz przekładać dane na statystyki
(…). Dziś mogę się pochwalić, że w końcu, od kilku miesięcy liczę każdą minutę swojej pracy. Mam wgląd do danych, dzięki którym jestem w stanie z lotu ptaka ogarnąć, w którą stronę zmierzam. Na podstawie kursu stworzyłam sobie swój własny system i teraz wszystko jest intuicyjne, samo się mierzy, samo się liczy ;)

To taka najważniejsza rzecz, którą wdrożyłam, ale w kursie są też inne “instrukcje krok po kroku” z których na pewno skorzystam. Ale wszystko w swoim czasie…

Marzena o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 10/10
★★★★★

Bardzo fajny kurs. Będę przesłuchiwać raz jeszcze, żeby utrwalić. Działam z toggle, co powinno dać też jakieś dane do następnych działań. Wydrukowałam bonusy i ćwiczenia, które będę powoli wdrażac. Dziękuję za ogrom pracy jaki włożyłaś! Nowy Rok zacznę z przytupem:)

Anonim o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 5/5
★★★★★

Kurs jest bardzo fajny, najlepszy z branżowych, z jakim miałam do czynienia :) Dużo nowych rzeczy w nim było dla mnie, a sporo już wiem ;) . Podobało mi się, że odcinki były krótkie i treściwe. Największą wartość dla mnie stanowiło to, że można było zadać pytanie dotyczące własnego dylematu i dostać odpowiedź.

Anonim o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 5/5
★★★★★

Kurs jest w stu procentach merytoryczny i skupia się totalnie na najważniejszych kwestiach o prowadzeniu własnej pracowni. Nie ma tu zdania które było by „laniem wody” dla przedłużenia trwania filmiku, jest zwięźle i na temat. Bardzo to doceniam! Wcześniej korzystałam z innego kursu również od architekta i niestety nie mogłam jakoś przez niego przebrnąć, a tym bardziej nie mam chęci do niego wrócić, gdzie tutaj mam zupełną odwrotność!

Kurs Pracuj mniej zarabiaj więcej będzie przeze mnie odświeżany cyklicznie, aby móc kontrolować postępy w mojej pracowni i naprawiać drobne szczegóły które mi umknęły. Agnieszka jest dla mnie mentorem do osiągnięcia satysfakcji w obranej własnej ścieżce zawodowej. Najlepszym dowodem na to jest zakup kolejnego kursu Więcej klientów, którego nauki nie mogę się już doczekać!

Zdecydowałam się na zakup pierwszego kursu u Agnieszki po wysłuchaniu wszystkich podcastów, które prowadzi z mężem, webinarów, czy wywiadów które udzielała na innych kanałach. Kiedy opowiada historię swojej ścieżki zawodowej, a w szczególności tej na etacie, to jak bym słuchała o sobie. Tym bardziej właśnie dlatego zaufałam Agnieszce i sobie samej, że uda mi się dojść do wysokiego poziomu prowadzenia własnej pracowni – na własnych zasadach. Dziękuję Agnieszce za to, że dzieli się wiedzą w tak profesjonalny i konkretny sposób.

Kurs ten jak i pozostałe są warte wydania każdej złotówki! Ostrzegam po przebyciu jednego będziecie chcieli chłonąć wiedzy więcej!

Natalia o kursie Pracuj mniej zarabiaj więcej
ocena merytoryki kursu: 10/10
★★★★★

Jak myślisz, jak dobrze studia przygotowały mnie do pracy z człowiekiem? Tak, pracy jako architekt, który projektuje dla ludzi? Wcale. NIC. (…) I do dziś, po latach doświadczenia w zawodzie, mogę powiedzieć, że to jest cholernie ciężka część naszego zawodu, na którą ABSOLUTNIE NIKT Ciebie nie przygotuje wcześniej.

Dlatego kurs Agnieszki to lektura wręcz obowiązkowa i jedyne opracowanie na rynku, które rozkłada na czynniki pierwsze wszystkie aspekty problemów z klientem (…) i daje odpowiedzi, jak odzyskać kontrolę nad prowadzonym projektem. Tak żeby nie zwariować. I tak, żeby uniknąć zbędnego obciążenia emocjonalnego. I tak, żeby z radością obsługiwać ludzi zamiast traktować ich jako zło konieczne.

Opracowanie skupia się mocno na samym gęstym, takim z dna gara problemów. Nie znajdziecie tam ogólników i teoretycznych porad. Wszystkie treści, podobnie jak poprzedni kurs, opierają się wyłącznie na naprawdę trudnych doświadczeniach Autorki. Bardzo się cieszę, że ktoś nareszcie wyjmuje te trupy z szafy i naprawdę proponuje sensowne rozwiązania. Aga, Kudos to you!

Magda o kursie Dogadaj się z klientem
ocena merytoryki kursu: 10/10
★★★★★

Bardzo dziękuję wszystkim kursantom! ❤

Poniżej możesz zostawić swoją myśl:

Masz za sobą przerobiony kurs?
Zostaw recenzję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *