Poznajmy się bliżej

Na co dzień działam jako architektka wnętrz i edukatorka biznesowa. Tworzę też treści do pośmiania się, do relaksu, do inspiracji – wciąż w obrębie świata wnętrz.

Prywatnie jestem Ślązaczką mieszkającą w Wieliczce (ah te kopalnie!), mam 2 buldogi francuskie i męża, z którym prowadzę podcast. Lubię statystyki i poddawanie wszystkiego w wątpliwość. No, chyba, że zostało potwierdzone przez statystyki ;)

Skończyłam Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Krakowskiej w 2014 roku i od tego czasu projektuję wnętrza.

Dzielenie się wiedzą

Widząc, że wiele osób z branży czuje się dużo pewniej w projektowaniu, niż w biznesowej stronie prowadzenia pracowni – postanowiłam dzielić się swoją wiedzą. Bo świetne projekty w obecnych czasach nie wystarczają, żeby odnieść sukces. Więc w sposób luźny, przystępny i bez kija w … uczę o prowadzeniu firmy na własnych zasadach oraz o pracowaniu mniej i zarabianiu więcej.

Najwięcej wiedzy biznesowej przekazuję poprzez podcast oraz webinary.

Projektowanie wnętrz

W tym wszystkim jestem wciąż architektką wnętrz, która działa w ramach własnej firmy. Jak wiadomo, ten zawód może być bardzo satysfakcjonujący, ale też momentami trudny. Albo nawet bardzo trudny. Jestem więc na bieżąco ze wszystkimi bolączkami, wyzwaniami, zmianami na rynku.

Wszyscy jedziemy na jednym wózku ;)

Z przyjemniejszych: śledzę nowości w wyposażeniu wnętrz, targi branżowe i trendy w designie. Lubię poszukiwać inspiracji w pięknych hotelach, w których przyglądam się każdemu detalowi. A że czasem rozczarowanie jest ogromne… postanowiłam to nagrać i zmienić w serię filmów na youtube :) (typowy case o lemoniadzie!)