Poznajmy się bliżej

Na co dzień działam jako architekt wnętrz w ramach własnej pracowni Ambience. Interior Design. Jest to coś, co daje mi mnóstwo radości, szczególnie odkąd jestem „na swoim”. Ciągłe rozkminy biznesowe dotyczące tego, co mogę polepszyć, jak najlepiej poradzić sobie w nowych sytuacjach i jakie nowe drogi rozwoju obrać – są dla mnie dodatkowym bonusem :) I mielą mi się ciągle w głowie trochę wręcz bez mojej kontroli… :) Dlatego postanowiłam się nimi dzielić. Mam ogromną nadzieję, że będą dla Ciebie wartościowe.

Dzielenie się wiedzą

podcast, webinary, kursy

Dzielenie się wiedzą to od lat mój ulubiony „dodatek” do biznesu. W 2021 roku zaczęłam to robić na większą skalę wypuszczając co tydzień nowy odcinek podcastu, co miesiąc robiąc nowy webinar na żywo oraz pracując nad kursami dla architektów wnętrz. Wisienką na torcie jest profil na instagramie, gdzie można znaleźć nie tylko zapowiedzi powyższych, ale mnóstwo dodatkowych rozkmin, przemyśleń i dyskusji z Wami. Niezależnie od tego, jaka forma zdobywania wiedzy odpowiada Ci najbardziej, wierzę, że znajdziesz coś fajnego dla siebie :)

Projektowanie wnętrz

Ambience. Interior Design

Własna pracownia projektowa była początkiem mojej przygody z biznesem. Rozpoczęłam ją po czteroletnim zbieraniu doświadczenia w cudzych firmach jako architekt wnętrz. Okazało się, że przejście w tryb pełnej samodzielności, możliwość decydowania o wszystkim i wykreowania od zera swojej firmy była dla mnie strzałem w dziesiątkę. Zarówno projektowanie, jak i po prostu bycie przedsiębiorcą sprawia mi mnóstwo przyjemności i daje autentyczną satysfakcję. Teraz dodaję do tego równania także dzielenie się wiedzą biznesową, co mam nadzieję okaże się nowym, ekscytującym kierunkiem rozwoju.