Poznajmy się bliżej

Na co dzień działam jako architekt wnętrz w ramach własnej pracowni Ambience. Interior Design. Jest to coś, co daje mi mnóstwo radości, szczególnie odkąd jestem „na swoim”. Ciągłe rozkminy biznesowe dotyczące tego, co mogę polepszyć, jak najlepiej poradzić sobie w nowych sytuacjach i jakie nowe drogi rozwoju obrać – są dla mnie dodatkowym bonusem :) I mielą mi się ciągle w głowie trochę wręcz bez mojej kontroli… :) Dlatego postanowiłam się nimi dzielić. Mam ogromną nadzieję, że będą dla Ciebie wartościowe.

Dzielenie się wiedzą

blog o wnętrzach i podcast biznesowy

Dzielenie się wiedzą to od lat mój ulubiony „dodatek” do biznesu. Prowadzę bloga o tym jak wygląda współpraca z architektem wnętrz i co powinien wiedzieć Inwestor przed rozpoczęciem remontu od 2018 roku. Zaczęłam go prowadzić jednocześnie ze startem własnej pracowni i zawsze żałowałam, że nie mam na niego więcej czasu. Podcast biznesowy to z kolei nowy projekt, który wystartował niedawno. Pozwala mi dzielić się wiedzą tym razem zdobytą jako przedsiębiorca, a nie stricte projektant wnętrz. Myślę, że będzie wartościowy nie tylko dla osób z branży kreatywnej. 

Projektowanie wnętrz

Ambience. Interior Design

Własna pracownia projektowa była początkiem mojej przygody z biznesem. Rozpoczęłam ją po czteroletnim zbieraniu doświadczenia w cudzych firmach jako architekt wnętrz. Okazało się, że przejście w tryb pełnej samodzielności, możliwość decydowania o wszystkim i wykreowania od zera swojej firmy była dla mnie strzałem w dziesiątkę. Zarówno projektowanie, jak i po prostu bycie przedsiębiorcą sprawia mi mnóstwo przyjemności i daje autentyczną satysfakcję. Teraz dodaję do tego równania także dzielenie się wiedzą biznesową, co mam nadzieję okaże się nowym, ekscytującym kierunkiem rozwoju.