Dogadaj się z klientem

PROGRAM ONLINE DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ

„Wchodzenie klientów na głowę i bezpłatne poprawki mnie dobijają…”

Skończ z tym! Pokażę Ci, jak możesz stawiać granice bez odstraszania klientów.

Zbuduj pewność siebie, by wreszcie asertywnie zadbać o siebie i swoje pieniądze.
Rozmawiaj z klientami tak, by żaden trudny temat, roszczeniowość czy niedecyzyjność nie były już wyzwaniem.
Działaj na własnych zasadach i ciesz się gładko idącymi współpracami opartymi na zaufaniu.

JUŻ WSZYSTKO WIEM I DOŁĄCZAM!

Znowu siedzisz po godzinach i za darmo robisz poprawki,
zamiast stanowczo powiedzieć klientowi, że nie było tego w umowie?

A potem wściekasz się na siebie, bo okazuje się, że po raz kolejny robisz projekt „za waciki”,
a Twój work-life balance przestał istnieć dawno temu? Co gorsza, klient wcale nie docenia Twoich starań,
a zamiast tego czepia się o pierdoły i przeciąga projekt w nieskończoność?

Nie jesteś sam. Wielu architektów i projektantów to świetni fachowcy. Dają siebie 150% zaangażowania
i dowożą projekty dopracowane w najmniejszych szczegółach.

A mimo to współpraca z klientami powodują u nich tony frustracji.

Tak. Klienci dają czasem nieźle popalić.

A w efekcie cierpi nie tylko nasze samopoczucie,
ale także życie prywatne i finanse.

Czy Ty także:

– Oblewasz się zimnym potem widząc telefon od klienta, bo znowu wszystkie błędy wykonawców będą Twoją winą.
– Masz wrażenie, że dla niektórych klientów zasady w umowie są tylko luźnymi sugestiami, których wcale nie muszą się trzymać.
– Nie możesz się doprosić feedbacku, a tymczasem gdy Ty przekroczysz deadline o jeden dzień, wali się cały świat.
– Nie pamiętasz, kiedy ostatnio udał Ci się urlop, w trakcie którego klienci nie potrzebowali Twojej pomocy „ASAP”.
– Stajesz na głowie, a tymczasem klienci zamiast to docenić, robią się coraz bardziej i bardziej roszczeniowi.

JEŚLI CHOĆ RAZ POMYŚLAŁEŚ: „JA TEŻ TAK MAM!”

To program Dogadaj się z klientem jest właśnie dla Ciebie.

TAK! CHCĘ DOŁĄCZYĆ!

Ja też nie potrafiłam poradzić sobie z klientami

Nazywam się Agnieszka Konieczna. Jestem architektem wnętrz i od kilku lat prowadzę pracownię projektowania wnętrz Ambience. Interior Design.

Kiedyś każdy konflikt z klientem wywoływał u mnie tony stresu. Gdy tylko odbierałam telefon od klienta, któremu już skończyłam jakiś czas temu projekt – wpadałam w lekką panikę. Bo na pewno dzwoni z pretensjami, że na budowie jest jakiś problem. I że to moja wina.

Moja firma fajnie się rozwijała. Nie narzekałam na brak klientów. Ale gdy tylko coś szło nie tak we współpracy, czułam się jak mała dziewczynka, która totalnie nie wie, co robić. Bo to, co wydawało mi się, że ucieszy moich klientów – wcale nie przekładało się na ich zadowolenie ze współpracy. Dwoiłam się i troiłam, a moja własna satysfakcja z pracy słabła. A lista dodatkowych (i bezpłatnych!) zadań, na które zgadzałam się wbrew sobie – rosła.

Czułam, że to prosta droga do zawodowego wypalenia. Chciałam działać w zgodzie ze sobą, ale tak, żeby nie ucierpiały na tym relacje z klientami.

I w końcu znalazłam system, który służy obydwu stronom

Który dba o mój komfort i moje finanse, ale też o potrzeby klienta. Bo współpraca nad projektem wnętrz to gra do jednej bramki. Żeby było dobrze, obie strony muszą być zadowolone.

Wiem, jak pokierować współpracą, by była udana i jak załagodzić konflikt, jeśli już do niego dojdzie. Ale wiem też, kiedy trzeba współpracę rozwiązać. Lub w ogóle jej nie podejmować.

I chciałabym pokazać Ci, jak to robię. ŻEBY TOBIE TEŻ BYŁO ŁATWIEJ.

więc jeśli jesteś:

architektem / projektantem wnętrz

właścicielem pracowni projektowej

freelancerem

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE

Dogadaj się z klientem

Dzięki programowi nauczysz się, jak:
– Budować zaufanie i autorytet u klienta, by współpraca szła gładko.
– Rozmawiać na tematy trudne (np. dodatkowe koszty) i pewnie egzekwować zapisy z umowy.
Asertywnie bronić swoich zasad, granic i cennika – bez psucia relacji.
– Unikać nieświadomych błędów, które popełnia wielu profesjonalistów.
– Rozmawiać z każdym klientem – roszczeniowym, wiecznie niezdecydowanym, trudnym.
– Przyjąć takie zasady współpracy, by firma była dla Ciebie, a nie Ty dla firmy.
CHCĘ TO UMIEĆ!

Zobacz opinie o kursie:

Kurs to dużo merytorycznej wiedzy popartej badaniami i cytatami, dzielenie się własnymi doświadczeniami oraz przykładami. Notatki są bardzo pomocne, bo czasem nie nadążałam z pisaniem z wideo! Super są też bonusy i ćwiczenia.

Kurs bardzo dużo mi uświadomił. Uświadomił mi jak bardzo ważna jest dobra relacja z klientem, że bardzo dużo zależy ode mnie i od mojego podejścia, ile muszę jeszcze popracować nad sobą i jakich błędów nie popełniać. Zdałam sobie też sprawę, że część rzeczy całkiem nieświadomie robię dobrze i że mam naprawdę fajnych i niekonfliktowych klientów. Mam też poczucie, że moja pewność siebie nieco wzrosła.

Bardzo Ci dziękuję za ten kurs, za to że dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem. Robisz to naprawdę dobrze! Będę polecać go znajomym z branży i czekam na kolejne tematy :)

Iga Szeliga, architekt wnętrz

Z całego serca polecam kurs Agnieszki Koniecznej DOGADAJ SIĘ Z KLIENTEM, wszystkim tym, którzy na co dzień, nie tyle mają problem z relacjami z ludźmi, ale chcą poprawić kontakt z klientami, bardziej ich zrozumieć i pomóc im najlepiej, jak potrafią. (…)

Kurs wywołał u mnie lawinę przemyśleń, na temat sytuacji jakie miały miejsce w mojej pracowni i dzięki spotkaniom on-line można było przedyskutować nasze reakcje na daną sytuację. Agnieszka omawiając nasze doświadczenia patrzyła na problem dwutorowo, przewidywała, jakie reakcje mogą być po stronie klienta i jakie po stronie architekta oraz dawała propozycję rozwiązania konfliktu. W kursie nauczyłam się jak budować asertywne komunikaty, które są pełne szacunku dla osoby po drugiej stronie.

Niezależnie czy pracujesz w branży rok, czy dziesięć lat, ten kurs jest po prostu dla każdego, kto chce poprawić swoje kompetencje miękkie i mieć świetny kontakt z klientami, i nie tylko.

Katarzyna Czechowicz, Design me too – architektura wnętrz

Zanim sama zaczęłam pracować nad swoją relacją z klientem,
dostawałam opinie takie, jak ta:

Profesjonalnie wykonany projekt. Stały i szybki kontakt z Panią Agnieszką. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego i polecam wszystkim :)

Praca z Panią Architekt to była jedna z najbardziej rozsądnych decyzji, jaką podjęliśmy. Polecam w 100%! Profesjonalne podejście przez cały okres realizacji projektu. Od samego początku aż do końca, czuliśmy ogromne wsparcie, empatię i cierpliwość. Pani Agnieszka udzielała cennych wskazówek, tłumaczyła, słuchała, proponowała różne rozwiązania. Oczywiście, zdanie klienta, czyli nasze było ważne i wszystko zrobione zgodnie z naszymi preferencjami. Pani Agnieszka ma idealne podejście do klienta. Sami nie dalibyśmy rady zrealizować wykończenia mieszkania na tak wysokim poziomie. Kontakt z Panią Architekt to sama przyjemność.

Którego architekta masz ochotę wybrać? Bo ja zdecydowanie tego z drugiej recenzji ;)

Te umiejętności Ci się opłacą

Jeśli wdrożysz wiedzę zawartą w kursie, klient będzie zadowolony nie tylko z samego projektu, ale z całej Waszej współpracy. Staranne wizualizacje czy umiejętny dobór materiałów potrafi też dostarczyć Twoja konkurencja. Ale utrzymanie fantastycznej atmosfery współpracy, nawet gdy pojawiają się po drodze problemy – to już rzadka umiejętność. Dzięki niej mocno wyróżnisz się na zatłoczonym rynku.

A klient stanie się ambasadorem Twojej marki i poleci Cię dalej.
Takim osobom, z jakimi chcesz pracować i które są w stanie zapłacić za projekt więcej.

Chcesz asertywnie prowadzić współprace z klientami?

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE DLA PROJEKTANTÓW I ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

Dogadaj się z klientem

Przejmij kontrolę nad współpracami z klientem
i odzyskaj radość z projektowania.
PRZEKONAŁAŚ MNIE! CHCĘ DOŁĄCZYĆ!

Jak będziemy pracować w trakcie kursu?

1

CAŁOŚĆ OD RAZU

Program jest rozplanowany na 7 tygodni pracy. Ale dostęp do wszystkich materiałów otrzymujesz zaraz po zaksięgowaniu płatności! Nie musisz czekać, możesz przerabiać natychmiastowo, w swoim tempie.

2

7 MODUŁÓW

Moduły napchane są konkretami. Bo mój kurs jest jak tatar – samo mięso ;) To nie ogólniki i slogany. Znajdziesz tutaj mnóstwo case study i przykładów dotyczących najczęstszych bolączek architektów wnętrz w związku z trudnymi klientami.

3

44 LEKCJE WIDEO

Każdy moduł zawiera 4-9 krótkich lekcji umieszczonych na platformie online. Masz do niej dostęp 24h na dobę, więc uczysz się kiedy chcesz. W sumie lekcje wideo to aż 8,5h materiałów.

4

3-LETNI DOSTĘP

Nie musisz obawiać się o to, czy zdążysz przerobić kurs lub zerknąć do niego ponownie dla utrwalenia. Możesz pracować we własnym tempie wtedy, kiedy Ci pasuje, bo dostęp dostajesz aż na 3 lata.

5

CYKLICZNE SPOTKANIA ONLINE

Co kilka tygodni spotykamy się na żywo na sesjach Q&A. Odpowiadam na Wasze pytania i pomagam w wykorzystaniu wiedzy z kursu w praktyce. Omawiamy też konkretne konflikty i to, jak je załagodzić.

6

GRUPA NA FACEBOOKU

Możesz dołączyć do tajnej grupy na facebooku, żeby na bieżąco dzielić się wrażeniami z kursu, zadawać pytania i ćwiczyć nowe umiejętności pod moim okiem. A także poradzić się, jeśli klient akurat daje Ci w kość ;)

7

NOTATKI I TRANSKRYPCJE

Do każdej lekcji wideo dostajesz wersję tekstową w formie notatek oraz pełnych transkrypcji. Bo może wolisz czytać lub chcesz szybko powtórzyć sobie materiał z lekcji :)

8

KARTY PRACY

W każdym module otrzymujesz zestaw ćwiczeń, które pomogą Ci od razu zastosować zdobytą wiedzę we własnej pracy. W sumie aż 30 stron! Specjalnie dla najbardziej zaangażowanych kursantów :)

Zobacz, co dokładnie zawiera kurs

moduł 1

Wstęp

Z tego modułu dowiesz się, jaki błąd atrybucji i jakie inne elementy wpływają negatywnie na Twoje relacje z klientem. Oraz jak trudny klient może przestać …być trudny. I czy to w ogóle możliwe???

czas: 37:34

moduł 2

Ułóż to sobie w głowie

Odkryjesz, jakie Twoje przekonania o klientach, ale też o Tobie samym, wpływają negatywnie na Twoją pracę. Czy to nie jest tak, że uprawiasz… autosabotaż? Sprawdź też, dlaczego klient Cię nie docenia!

czas: 55:16

moduł 3

Komunikacja i asertywność

Poznaj prawdę o tym, dlaczego tak dużo z nas ma problem z asertywnością. Naucz się jej tajników i zacznij z nich korzystać! Dowiedz się też, jak wyprzedzać obawy klientów i przyciągać tylko tych, którzy szanują Ciebie i Twoją pracę.

czas: 1:07:22

moduł 4

Współpraca z klientem

Przeanalizujesz potrzeby klientów i zrozumiesz, co stoi za ich licznymi, irytującymi zachowaniami. Dowiesz się: jak budować udane relacje z klientem? Jakich sztuczek w tym celu użyć? I wreszcie: jakich błędów unikać?

czas: 1:35:24

moduł 5

W trakcie konfliktu

Ten moduł przeprowadzi Cię przez konflikt z klientem. Pokaże, jak sobie z nim poradzić psychicznie, jak się zachować, dlaczego dotychczas łagodzenie sytuacji Ci nie wychodziło oraz co konkretnie powiedzieć – na wielu przykładach!

czas: 2:01:35

moduł 6

Naprawdę trudny klient

Jak skutecznie stawiać granice klientowi? I co począć, jeśli postanowi je totalnie zignorować? Z tego modułu dowiesz się, jak przetrwać najtrudniejsze współprace, ale też: jak wychwycić czerwone lampki, odrzucić zlecenie lub rozwiązać zaczętą współpracę.

czas: 1:27:57

moduł 7

Tego nie mogło zabraknąć

W tym module znajdziesz wszystkie dodatkowe czynniki wpływające na relację z klientem. Pewność siebie, perfekcjonizm czy bycie Matką Teresą …z biura projektowego.

czas: 40:27

bonusy

Materiały dodatkowe PDF

1. MOJA LISTA ZASAD FIRMOWYCH

2. MOJE ODPOWIEDZI NA WĄTPLIWOŚCI KLIENTÓW

3. CHECKLISTA NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI / ZAPISÓW DO ZAWARCIA W UMOWIE

4. ŚCIĄGAWKI Z NAJWAŻNIEJSZYMI FRAGMENTAMI KURSU

690zł

z vat
(560,98zł netto)

Oferta

W TEJ CENIE OTRZYMUJESZ:

dostęp do całości materiałów od razu

8,5 godziny lekcji wideo

notatki tekstowe i transkrypcje do czytania

karty pracy (30 stron) i bonusy

dostęp do tajnej grupy na facebooku

cykliczne spotkania Q&A

DOŁĄCZAM DO KURSU!

Dodatkowo:

Certyfikat
ukończenia

Wisienka na torcie
Twojego rozwoju

Zniżka -50%
na wzory maili

A dokładniej pakiet wzorów
maili do klientów

Możliwość zakupu
w ratach

Lub z odroczoną płatnością
(więcej w sekcji Q&A)

Wczesny
dostęp

Do nowych kursów
biznesowych

Czy kupno tego kursu się opłaca?

CENA PEŁNEGO KURSU = 4m² projektu kompleksowego

CENA 1 MODUŁU = ciuch z sieciówki na przecenie

CENA 1 LEKCJI = cappuccino w kawiarni

Chcesz wziąć udział w kursie,
ale ciężko u Ciebie teraz z finansami?

MASZ 3 MOŻLIWOŚCI:

1.

Możesz poczekać na następną edycję – ale jest to opcja najgorsza. Bo obecna cena już nigdy nie będzie niższa, a Ty tylko odłożysz w czasie rozwój swojej firmy! A co jak co, ale klienci to podstawa jej funkcjonowania.

2.

Kupić kurs w ratach albo odroczyć płatność o 30 dni za pomocą Tpay Twisto. Robi się to na etapie płatności – raty są dostępne zarówno poprzez Tpay (Pekao) oraz poprzez Przelewy24 (Alior i Mbank).

3.

Zamiast w program, zainwestować w kilka książek o komunikacji czy asertywności… Ale szczerze? Oboje wiemy, że bez możliwości przegadania konkretnych przypadków i bez case study z naszej branży – niewiele to zmieni.

KORZYSTAM Z OFERTY NA PROGRAM!

Opinia Karoliny

„Kolejny raz Agnieszka popełniła bardzo merytoryczny i napakowany konkretami kurs, w bardzo ważnym temacie. Kurs porusza wszystkie istotne kwestie. Zaczyna się od ogółu do szczegółu, każdy kolejny moduł przenosi kursanta na wyższy poziom wtajemniczenia :) Zawartość kursu prezentuje ogólną wiedzę na temat budowania relacji i pracy z klientem, a dodatkowo przekłada ja na pracę projektanta/architekta wnętrz. Znajduje się w nim również wiele wskazówek i bardzo trafnych propozycji rozwiązań jak nie dać wejść sobie na głowę czy jak nie dopuścić do sytuacji konfliktowych, a jeśli już do nich dojdzie – to jak je rozwiązać.

Ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że ten kurs zrobi masakrycznie dobrą robotę. Jestem pod wrażeniem jak wiele tematów udało się zaopiekować w tym jednym kursie. Mam takie poczucie, że będzie jak z PMZW – tyle wiedzy, że trzeba się będzie nieźle nagłówkować. Ale będzie totalnie warto!”

Karolina Pajączkowska, architekt wnętrz, właścicielka KP studio

Sprawdź, czy ten kurs jest dla Ciebie

Kurs JEST dla Ciebie, jeśli:
  • Jesteś świetnym architektem wnętrz, ale ciągle robisz coś wbrew sobie, żeby nie rozczarować / odstraszyć klienta.
  • W teorii wiesz, że warto być asertywnym, ale stojąc twarzą w twarz z klientem, nie masz na to odwagi.
  • Chcesz odzyskać radość z projektowania, którą przyćmiewają pretensje i problemy.
  • Masz dość robienia kolejnych i kolejnych poprawek za darmo i zamartwiania się, czy cały projekt ostatecznie Ci się opłaci.
  • Chcesz współprac opartych na wierze w Twoje kompetencje zamiast na szarpaninie, bo klient „wie lepiej”.
Kurs NIE JEST dla Ciebie, jeśli:
  • Z łatwością odnajdujesz się we współpracy nawet z trudnymi klientami.
  • Bez mrugnięcia okiem potrafisz zwrócić uwagę klientowi, że przekracza Twoje granice, gdy prosi o kolejną poprawkę poza zapisami w umowie.
  • Nie masz problemu z asertywną postawą wobec klientów i potrafisz tak poprowadzić współpracę, że klient jest w pełni usatysfakcjonowany.
  • Współpracujesz wyłącznie z takimi klientami, którzy szanują Twoje zasady.

Cały materiał jest udostępniany od razu!

Otrzymujesz dostęp zaraz po zaksięgowaniu płatności. Ale nie musisz się spieszyć.

Dostęp do kursu otrzymujesz na 3 lata!

Przez ten czas możesz korzystać z całej wiedzy i wszystkich materiałów kursowych.

Pracuj we własnym tempie. Możesz brać udział w cyklicznych spotkaniach na żywo, nawet jeśli przerobienie kursu jest jeszcze przed Tobą.

To co, dalej męczysz się z roszczeniowymi klientami
czy dołączasz odzyskujesz radość z projektowania?

KORZYSTAM Z OFERTY!

Pytania i odpowiedzi

Za kurs można zapłacić poprzez przelewy24 lub Tpay. 

Tak. Możesz skorzystać z rat lub z odroczonych płatności.

Odroczona płatność: Istnieje możliwość późniejszej płatności wybierając w Tpay opcję „Twisto – kup teraz, zapłać za 30 dni„.

Raty: Istnieje możliwość płatności ratalnych wybierając w Przelewach24 opcję „Raty i odroczone” (do wyboru Alior i Mbank) lub wybierając w Tpay opcję „Raty” (do wyboru Pekao i Alior).

Tak. Gdy opłacisz zamówienie, faktura przyjdzie do Ciebie automatycznie na podany adres mailowy.

Wszystkie materiały umieszczone są na platformie kursowej. Po złożeniu zamówienia otrzymasz login i hasło, żeby wejść na platformę. Dostęp do kompletu materiałów odblokuje się po zaksięgowaniu płatności. Co ważne, loginem będzie Twój adres email – więc nie podawaj przypadkowego :)

Sesje odbywają się w formie transmisji na żywo (youtube / grupa fb) lub w formie spotkań na Zoom. Są zbiorowe dla wszystkich kursantów wszystkich kursów, dzięki czemu nie ma konkretnego limitu ilościowego. Pytania możesz zadawać na bieżąco lub wcześniej, pod dedykowanym postem w grupie fb.

Daty cyklicznych spotkań znajdziesz na www.agnieszkakonieczna.com/dlakursanta

Tak. Istnieje możliwość zakupu kursu z 90-minutową konsultacją w pakiecie (opcja VIP). Uwzględniona cena konsultacji jest oczywiście promocyjna. Możesz ją wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od kupna do omówienia ze mną tematów związanych z wdrażaniem wiedzy z kursu.

Zobacz opinie o kursie:

Agnieszka Konieczna nie zwalnia tempa i proponuje swoim odbiorcom kolejny, naładowany wiedzą po brzegi, kurs. Jest to idealna propozycja dla tych architektów i projektantów, którzy czują, że ich kompetencje miękkie mogłyby być lepsze. Komunikacja, asertywność, rozwiazywanie konfliktów lub zapobieganie im na wczesnym etapie – wszystkie one są niezwykle pomocne w codziennej pracy projektowej, bo w centrum każdego projektowania zawsze stoi człowiek.

Przerobienie kursu i stopniowe wdrażanie go w swojej codziennej pracy, z pewnością pomoże uniknąć wielu nieporozumień i frustracji. Nie jest to łatwa droga, ale kurs Agnieszki pomoże Ci przeanalizować swoje postawy i przekonania, przepracować je, a także nauczy Cię jak formułować komunikaty asertywne. W kursie znajdzie się również miejsce na analizę studiów przypadku i konkretnych sytuacji z życia zawodowego Agnieszki, ale też życia kursantów. Jeśli czujesz, że Twoja komunikacja z klientem nie zawsze przebiega tak, jak powinna i potrzebujesz robić to lepiej – polecam Ci uczestnictwo w kursie Agnieszki!

Agnieszka Wasilewska

ARCHITEKT, ARCHITEKT WNĘTRZ,
właścicielka AWB studio

Jak myślisz, jak dobrze studia przygotowały mnie do pracy z człowiekiem? Tak, pracy jako architekt, który projektuje dla ludzi? Wcale. NIC. (…) I do dziś, po latach doświadczenia w zawodzie, mogę powiedzieć, że to jest cholernie ciężka część naszego zawodu, na którą ABSOLUTNIE NIKT Ciebie nie przygotuje wcześniej.

Dlatego kurs Agnieszki to lektura wręcz obowiązkowa i jedyne opracowanie na rynku, które rozkłada na czynniki pierwsze wszystkie aspekty problemów z klientem (…) i daje odpowiedzi, jak odzyskać kontrolę nad prowadzonym projektem. Tak żeby nie zwariować. I tak, żeby uniknąć zbędnego obciążenia emocjonalnego. I tak, żeby z radością obsługiwać ludzi zamiast traktować ich jako zło konieczne.

Opracowanie skupia się mocno na samym gęstym, takim z dna gara problemów. Nie znajdziecie tam ogólników i teoretycznych porad. Wszystkie treści, podobnie jak poprzedni kurs, opierają się wyłącznie na naprawdę trudnych doświadczeniach Autorki. Bardzo się cieszę, że ktoś nareszcie wyjmuje te trupy z szafy i naprawdę proponuje sensowne rozwiązania. Aga, Kudos to you!

Magdalena Sobczyńska

ARCHITEKT,
Biuro projektowe Fasadio

Kurs Dogadaj się z klientem jest świetnym kompendium wiedzy o relacjach z klientem, ale nie tylko – bo są w nim również bardzo uniwersalne rozdziały (jak np. ten o asertywności).

Wiedza w kursie jest okraszona wieloma przykładami i ćwiczeniami, pokazane i omówione są konkretne sytuacje, na jakie może natrafić każdy przedsiębiorca pracujący w usługach.

Uważam, że jakkolwiek całość oscyluje głównie wokół pracy architekta wnętrz – wiele osób, które na co dzień mają do czynienia z klientami, będą mogły skorzystać z ogromu wiedzy, przykładów i ćwiczeń w kursie zawartych.

Polecam!

Aneta Smith

KOBIETA KORPO,
ekspertka dot. relacji z pracownikami w podcaście

Temat Trudnego Klienta (jak mitycznego potwora) powraca dosyć często w kuluarach. Nie dziwne, skoro sami go przyciągamy swoimi praktykami i niejako karmimy. My gaśniemy, a on urasta do ogromnej rangi. Okazać się może jednak, że sporo jest mocy w naszych rękach. I gdy tę Moc odzyskamy, Bestia może i się pojawi, ale będziemy wiedzieć jak się z nią obchodzić, by nie rosła i nie kąsała.

Podczas kursu zadasz sobie odpowiednie pytania. Uświadomisz, co Cię wiodło do tego zaułka. A dzięki wielu ćwiczeniom wypracujesz właściwą postawę. Rozłożysz zmorę na czynniki pierwsze.

To jak? Chcesz ciągle się zastanawiać nad tym sama? Czy wolisz wypracować swoją strategię i zająć się wreszcie właściwym prowadzeniem projektu?

Magdalena Modrzejewska

ARCHITEKT WNĘTRZ,
właścicielka TA-DAAM Studio Przestrzeni

Masz pytanie? Pogadajmy!

Śmiało napisz:

kontakt@agnieszkakonieczna.com

Prowadź współprace asertywnie –
zadbaj o zadowolenie i swoje, i swoich klientów

DOŁĄCZ DO KURSU DLA PROJEKTANTÓW I ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

Dogadaj się z klientem

STAWIAM NA SIEBIE I SWOJĄ ASERTYWNOŚĆ!