Dogadaj się z klientem

KURS ONLINE DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ

Dowiedz się, jak świetnie prowadzić współprace z klientami, 
ratować nawet kiepskie sytuacje konfliktowe 
i robić to wszystko na własnych zasadach.

A potem zdobywaj z polecenia jednego klienta za drugim!

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH KURSEM

Najbliższa edycja kursu planowana jest na końcówkę 2022 roku.

 

„Znowu dodatkowe poprawki i siedzenie po godzinach… Byle tylko dobrnąć do końca zlecenia…”

Też tak czasami myślisz? Nie jesteś sam. Wielu architektów i projektantów to świetni fachowcy.
Dają z siebie 150% zaangażowania i dowożą projekty dopracowane w najmniejszych szczegółach.
Ale mimo to współprace z klientami potrafią być co najmniej ciężkie.
 • 88% architektów wnętrz czasem boi się swoich klientów i ich reakcji.
 • 49% wskazuje trudnych klientów jako główne źródło stresu w życiu zawodowym.
 • 80% ma czasem poczucie, że klienci wchodzą im na głowę.
 • 45% czuje bezsilność, gdy ze strony klienta pojawiają się pretensje.

*Wyniki ankiety, jaką przeprowadziłam w naszej branży. W ankiecie wzięło udział ponad 100 osób.

Ja też nie potrafiłam poradzić sobie z klientami

Nazywam się Agnieszka Konieczna. Jestem architektem wnętrz i od kilku lat prowadzę pracownię projektowania wnętrz Ambience. Interior Design.

Kiedyś każdy konflikt z klientem wywoływał u mnie tony stresu. Gdy tylko odbierałam telefon od klienta, któremu już skończyłam jakiś czas temu projekt – wpadałam w lekką panikę. Bo na pewno dzwoni z pretensjami, że na budowie jest jakiś problem. I że to moja wina.

Moja firma fajnie się rozwijała. Nie narzekałam na brak klientów. Ale gdy tylko coś szło nie tak we współpracy, czułam się jak mała dziewczynka, która totalnie nie wie, co robić. Bo to, co wydawało mi się, że ucieszy moich klientów – wcale nie przekładało się na ich zadowolenie ze współpracy. Kręciłam się w kółko, a moja własna satysfakcja z pracy słabła, podczas gdy lista dodatkowych zadań, na które się wbrew sobie zgadzałam – rosła. Oczywiście bezpłatnych, dodajmy.

Zaczęłam więc przyglądać się moim relacjom z klientami. Analizować, co faktycznie działa, a co generuje obustronną frustrację. Rozkminiałam, jak to zrobić, by działać w zgodzie ze sobą, ale też żeby klient był zachwycony.

I w końcu ustaliłam jasne zasady,
które przynoszą świetne efekty.

Takie, które trzymają się z daleka od poświęcenia, ale są też bardzo pro-klienckie. Bo wierzę, że współpraca nad projektem wnętrz to gra do jednej bramki. Żeby było dobrze – oboje musimy być zadowoleni.

Dzięki tym zasadom wyszłam zwycięsko z wielu podbramkowych sytuacji. Potrafię uratować współpracę, która stoi na granicy przepaści. Wiem też, kiedy trzeba współpracę rozwiązać. Lub w ogóle jej nie podejmować.

I chciałabym pokazać Ci, jak to robię.

więc jeśli jesteś:

architektem / projektantem wnętrz

właścicielem pracowni projektowej

lub freelancerem

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE

Dogadaj się z klientem

Z kursu dowiesz się (na konkretnych przykładach!), jak:
– Budować fajną relację z klientem bez grama poświęcania.
– Przestać bać się asertywności i pewnego stawiania granic.
– Rozmawiać z klientem trudnym – roszczeniowym, wiecznie niezdecydowanym itd.
– Łagodzić konflikty nawet gdy robi się nieprzyjemnie.
– Budować pewność siebie jako profesjonalisty.

Takie umiejętności naprawdę
Ci się opłacą

Jeśli wdrożysz wiedzę zawartą w kursie, klient będzie zadowolony nie tylko z samego projektu, ale z całej Waszej współpracy. Staranne wizualizacje czy umiejętny dobór materiałów potrafi też dostarczyć Twoja konkurencja. Ale utrzymanie fantastycznej atmosfery współpracy, nawet gdy pojawiają się po drodze problemy – to już rzadka umiejętność. Która bardzo Cię wyróżni na zatłoczonym rynku.

A klient stanie się ambasadorem Twojej marki i poleci Cię dalej.
Osobom, z jakimi chcesz pracować. Które są w stanie zapłacić za projekt więcej.

Zanim sama zaczęłam pracować nad swoją relacją z klientem,
dostawałam opinie takie, jak ta:

Profesjonalnie wykonany projekt. Stały i szybki kontakt z Panią Agnieszką. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego i polecam wszystkim :)

Teraz moje opinie wyglądają tak:

Praca z Panią Architekt to była jedna z najbardziej rozsądnych decyzji, jaką podjęliśmy. Polecam w 100%! Profesjonalne podejście przez cały okres realizacji projektu. Od samego początku aż do końca, czuliśmy ogromne wsparcie, empatię i cierpliwość. Pani Agnieszka udzielała cennych wskazówek, tłumaczyła, słuchała, proponowała różne rozwiązania. Oczywiście, zdanie klienta, czyli nasze było ważne i wszystko zrobione zgodnie z naszymi preferencjami. Pani Agnieszka ma idealne podejście do klienta. Sami nie dalibyśmy rady zrealizować wykończenia mieszkania na tak wysokim poziomie. Kontakt z Panią Architekt to sama przyjemność.

Którego architekta masz ochotę wybrać? Bo ja zdecydowanie tego z drugiej recenzji ;)

Chcesz, żeby klienci sami zabiegali o współpracę z Tobą, a nie na odwrót?

Weź udział w kursie dla architektów i projektantów wnętrz

Dogadaj się z klientem

Przejmij kontrolę nad relacjami z klientem
i zdobywaj więcej zleceń z polecenia.
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH KURSEM

To pierwsza edycja kursu, ale testerki już mają o nim zdanie:

Agnieszka Konieczna nie zwalnia tempa i proponuje swoim odbiorcom kolejny, naładowany wiedzą po brzegi, kurs. Jest to idealna propozycja dla tych architektów i projektantów, którzy czują, że ich kompetencje miękkie mogłyby być lepsze. Komunikacja, asertywność, rozwiazywanie konfliktów lub zapobieganie im na wczesnym etapie – wszystkie one są niezwykle pomocne w codziennej pracy projektowej, bo w centrum każdego projektowania zawsze stoi człowiek.

Przerobienie kursu i stopniowe wdrażanie go w swojej codziennej pracy, z pewnością pomoże uniknąć wielu nieporozumień i frustracji. Nie jest to łatwa droga, ale kurs Agnieszki pomoże Ci przeanalizować swoje postawy i przekonania, przepracować je, a także nauczy Cię jak formułować komunikaty asertywne. W kursie znajdzie się również miejsce na analizę studiów przypadku i konkretnych sytuacji z życia zawodowego Agnieszki, ale też życia kursantów. Jeśli czujesz, że Twoja komunikacja z klientem nie zawsze przebiega tak, jak powinna i potrzebujesz robić to lepiej – polecam Ci uczestnictwo w kursie Agnieszki!

Agnieszka Wasilewska

ARCHITEKT, ARCHITEKT WNĘTRZ,
właścicielka AWB studio

Jak myślisz, jak dobrze studia przygotowały mnie do pracy z człowiekiem? Tak, pracy jako architekt, który projektuje dla ludzi? Wcale. NIC. (…) I do dziś, po latach doświadczenia w zawodzie, mogę powiedzieć, że to jest cholernie ciężka część naszego zawodu, na którą ABSOLUTNIE NIKT Ciebie nie przygotuje wcześniej.

Dlatego kurs Agnieszki to lektura wręcz obowiązkowa i jedyne opracowanie na rynku, które rozkłada na czynniki pierwsze wszystkie aspekty problemów z klientem (…) i daje odpowiedzi, jak odzyskać kontrolę nad prowadzonym projektem. Tak żeby nie zwariować. I tak, żeby uniknąć zbędnego obciążenia emocjonalnego. I tak, żeby z radością obsługiwać ludzi zamiast traktować ich jako zło konieczne.

Opracowanie skupia się mocno na samym gęstym, takim z dna gara problemów. Nie znajdziecie tam ogólników i teoretycznych porad. Wszystkie treści, podobnie jak poprzedni kurs, opierają się wyłącznie na naprawdę trudnych doświadczeniach Autorki. Bardzo się cieszę, że ktoś nareszcie wyjmuje te trupy z szafy i naprawdę proponuje sensowne rozwiązania. Aga, Kudos to you!

Magdalena Sobczyńska

ARCHITEKT,
Biuro projektowe Fasadio

Kurs Dogadaj się z klientem jest świetnym kompendium wiedzy o relacjach z klientem, ale nie tylko – bo są w nim również bardzo uniwersalne rozdziały (jak np. ten o asertywności).

Wiedza w kursie jest okraszona wieloma przykładami i ćwiczeniami, pokazane i omówione są konkretne sytuacje, na jakie może natrafić każdy przedsiębiorca pracujący w usługach.

Uważam, że jakkolwiek całość oscyluje głównie wokół pracy architekta wnętrz – wiele osób, które na co dzień mają do czynienia z klientami, będą mogły skorzystać z ogromu wiedzy, przykładów i ćwiczeń w kursie zawartych.

Polecam!

Aneta Smith

KOBIETA KORPO,
ekspertka dot. relacji z pracownikami w podcaście

Temat Trudnego Klienta (jak mitycznego potwora) powraca dosyć często w kuluarach. Nie dziwne, skoro sami go przyciągamy swoimi praktykami i niejako karmimy. My gaśniemy, a on urasta do ogromnej rangi. Okazać się może jednak, że sporo jest mocy w naszych rękach. I gdy tę Moc odzyskamy, Bestia może i się pojawi, ale będziemy wiedzieć jak się z nią obchodzić, by nie rosła i nie kąsała.

Podczas kursu zadasz sobie odpowiednie pytania. Uświadomisz, co Cię wiodło do tego zaułka. A dzięki wielu ćwiczeniom wypracujesz właściwą postawę. Rozłożysz zmorę na czynniki pierwsze.

To jak? Chcesz ciągle się zastanawiać nad tym sama? Czy wolisz wypracować swoją strategię i zająć się wreszcie właściwym prowadzeniem projektu?

Magdalena Modrzejewska

ARCHITEKT WNĘTRZ,
właścicielka TA-DAAM Studio Przestrzeni

Ale czy to nie jakiś kolejny biedacoaching…?

Wszystko, o czym mówię w kursie, to solidna psychologiczna wiedza związana z komunikacją między ludźmi. Nie ma miejsca na szamanizmy i inne głupoty wyssane z palca. Skąd mam taką pewność? Bo poprosiłam ekspertkę, by przetestowała mój kurs.

Oto, co powiedziała
o kursie psycholożka:

Ten kurs to petarda! Znajdziesz tu potężną dawkę rzetelnej wiedzy psychologicznej przydatnej w pracy z trudnym klientem, podanej w sposób absolutnie przejrzysty i przystępny. Każda minuta kursu to konkretne informacje, nie ma zbędnego „przegadania” ani przydługich wstępów. Przekaz to logiczna całość, obfitująca w przykłady z praktyki zawodowej autorki. Z całą pewnością opracowana tu wiedza pozwoli każdemu architektowi lepiej radzić sobie w pracy z trudnym klientem, ale także… z każdym klientem. Kurs to kompleksowe kompendium nawiązywania relacji w sposób satysfakcjonujący dla obu stron. Jako psycholog i psychoterapeuta, polecam z czystym sumieniem.

Ewelina Rejner-Cupiał

Jak będziemy pracować w trakcie kursu?

1

7 MODUŁÓW

Napchane są konkretami. Bo mój kurs jest jak tatar – samo mięso ;) To nie ogólniki i slogany. Każde omawiane zagadnienie jest ważne z perspektywy całości kursu.

2

44 LEKCJE WIDEO

Każdy moduł zawiera 4-9 lekcji umieszczonych na platformie online. Masz do niej dostęp 24h na dobę, więc uczysz się kiedy chcesz. W sumie lekcje wideo to 8,5h materiałów.

3

NOTATKI I TRANSKRYPCJE

Do każdej lekcji wideo dostajesz wersję tekstową w formie notatek oraz pełnych transkrypcji. Bo może wolisz czytać lub chcesz szybko powtórzyć sobie materiał z lekcji.

4

KARTY PRACY

W każdym module otrzymujesz zestaw ćwiczeń, które pomogą Ci od razu zastosować zdobytą wiedzę we własnej pracy. W sumie aż 30 stron!

5

KURSOWA GRUPA NA FB

Możesz dołączyć do zamkniętej grupy na FB, żeby na bieżąco dzielić się wrażeniami z kursu, zadawać pytania i ćwiczyć wiedzę z kursu pod moim okiem. Wspólnie będziemy działać z ćwiczeniami, by efekty były jak najlepsze!

6

SPOTKANIA ONLINE

Raz w tygodniu spotykamy się na żywo na Q&A. Odpowiadam na Wasze pytania i pomagam w wykorzystaniu wiedzy z kursu w praktyce. Kurs rozłożony jest na 5 tygodni pracy, więc spotkań jest również 5.

7

3-LETNI DOSTĘP

Nie musisz obawiać się o to, czy zdążysz przerobić kurs lub zerknąć do niego ponownie dla utrwalenia. Możesz pracować we własnym tempie wtedy, kiedy Ci pasuje.

Zobacz, co zawiera kurs lekcja po lekcji

.

moduł 1

Wstęp

1. DLACZEGO WARTO POCHYLIĆ SIĘ NAD TEMATEM

2. CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ TRUDNEGO KLIENTA?

3. DLACZEGO CZASEM TAK CIĘŻKO SIĘ DOGADAĆ?

4. TY TEŻ CZASEM JESTEŚ TRUDNYM KLIENTEM…

5. O CO CHODZI W TEJ CAŁEJ KOMUNIKACJI

czas: 37:34

moduł 2

Ułóż to sobie w głowie

1. PRZESTAŃ MÓWIĆ, ŻE SIĘ NIE DA

2. WEŹ SIĘ ZA BARY Z PRZEKONANIAMI

3. PRZEKONANIA O NAS SAMYCH

4. ZDROWE RELACJE BIZNESOWE

5. DLACZEGO KLIENT CIĘ NIE DOCENIA?

czas: 55:16

moduł 3

Metody komunikacji i asertywność

1. DLACZEGO TAK DUŻO Z NAS MA PROBLEM Z ASERTYWNOŚCIĄ

2. O CO CHODZI W ASERTYWNOŚCI

3. RODZAJE KOMUNIKACJI

4. KOMUNIKAT ASERTYWNY

5. TWIERDZENIA, KTÓRE POMOGŁY MI W ASERTYWNOŚCI

6. WNIOSKI DLA ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

7. NAJWIĘKSZE UŁATWIENIE ASERTYWNOŚCI: ZASADY

8. WYPRZEDŹ OBAWY KLIENTÓW

9. JAK PRZYCIĄGNĄĆ FAJNYCH KLIENTÓW

czas: 1:07:22

moduł 4

Współpraca z klientem

1. TWOJE NASTAWIENIE DO KLIENTA

2. POTRZEBY KLIENTA

3. IRYTUJĄCE ZACHOWANIA KLIENTÓW I CO ZA TYM STOI?

4. ZASADY BUDOWANIA RELACJI

5. MOJE ULUBIONE „SZTUCZKI”

6. NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANE BŁĘDY

7. MOJE BŁĘDY I CO MOGŁAM ZROBIĆ LEPIEJ

czas: 1:35:24

moduł 5

W trakcie konfliktu

1. PSYCHICZNE RADZENIE SOBIE Z KONFLIKTEM

2. GŁÓWNE ZADANIA PRZY ŁAGODZENIU KONFLIKTU

3. JAK SIĘ ZACHOWAĆ W SYTUACJI KONFLIKTOWEJ

4. ANALIZA MOICH HISTORII – JAKO KLIENT

5. ANALIZA MOICH HISTORII – JAKO PROFESJONALISTA

6. ANALIZA WASZYCH PRZYKŁADÓW

czas: 2:01:35

moduł 6

Naprawdę trudny klient

1. STAWIANIE GRANIC

2. KLIENT, KTÓRY MA NASZE GRANICE W D*PIE

3. JAK PRZETRWAĆ WSPÓŁPRACĘ Z MANIPULUJĄCYM KLIENTEM

4. SKĄD WIEDZIEĆ, ŻE CZAS NA ROZWIĄZANIE WSPÓŁPRACY?

5. ŹLE ROKUJĄCY KLIENT

6. ZASADY PRZYJMOWANIA/ODRZUCANIA ZLECENIA

7. CZERWONE LAMPKI

8. JAK ODMÓWIĆ KLIENTOWI WSPÓŁPRACY

czas: 1:27:57

moduł 7

Tego nie mogło zabraknąć

1. PERFEKCJONIZM VS. AMBICJA

2. MATKA TERESA Z BIURA PROJEKTOWEGO

3. BUDOWANIE PEWNOŚCI SIEBIE

4. PODSUMOWANIE

czas: 40:27

bonusy

Materiały dodatkowe w formie PDF

1. MOJA LISTA ZASAD FIRMOWYCH

2. MOJE ODPOWIEDZI NA WĄTPLIWOŚCI KLIENTÓW

3. CHECKLISTA NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI / ZAPISÓW DO ZAWARCIA W UMOWIE

4. ŚCIĄGAWKI Z NAJWAŻNIEJSZYMI FRAGMENTAMI KURSU

790zł

brutto

(0% VAT)

Ile zainwestujesz w wiedzę

która pomoże Ci pewnie prowadzić współpracę z klientem i zbierać fantastyczne polecenia?

W TEJ CENIE OTRZYMUJESZ:

8,5 godziny nagrań wideo

notatki tekstowe do każdej lekcji

karty pracy (30 stron)

bonusy

dostęp do prywatnej grupy na fb

5 spotkań na żywo

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH KURSEM

WCIĄŻ ZASTANAWIASZ SIĘ, CZY WARTO?

Zobacz, jak ocenia go jedna z testerek:

„Kolejny raz Agnieszka popełniła bardzo merytoryczny i napakowany konkretami kurs, w bardzo ważnym temacie. Kurs porusza wszystkie istotne kwestie. Zaczyna się od ogółu do szczegółu, każdy kolejny moduł przenosi kursanta na wyższy poziom wtajemniczenia :) Zawartość kursu prezentuje ogólną wiedzę na temat budowania relacji i pracy z klientem, a dodatkowo przekłada ja na pracę projektanta/architekta wnętrz. Znajduje się w nim również wiele wskazówek i bardzo trafnych propozycji rozwiązań jak nie dać wejść sobie na głowę czy jak nie dopuścić do sytuacji konfliktowych, a jeśli już do nich dojdzie – to jak je rozwiązać.

Ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że ten kurs zrobi masakrycznie dobrą robotę. Jestem pod wrażeniem jak wiele tematów udało się zaopiekować w tym jednym kursie. Mam takie poczucie, że będzie jak z PMZW – tyle wiedzy, że trzeba się będzie nieźle nagłówkować. Ale będzie totalnie warto!”

Karolina Pajączkowska, architekt wnętrz, właścicielka KP studio

Nadal masz wątpliwości, czy ten kurs jest dla Ciebie?

Kurs Dogadaj się z klientem JEST dla Ciebie, jeśli:
 • Jesteś świetnym architektem wnętrz, ale ciągle robisz coś wbrew sobie, żeby nie rozczarować / odstraszyć klienta.
 • Od dawna chcesz pracować nad asertywnością, ale nie wiesz jak.
 • Chcesz odzyskać radość z projektowania, którą przyćmiewają pretensje i problemy.
 • Chcesz wiedzieć, jak prowadzić współpracę pewnie i na własnych zasadach.
 • Chcesz zdobywać świetne rekomendacje i więcej zleceń z polecenia zadowolonych klientów.
Kurs Dogadaj się z klientem NIE JEST dla Ciebie, jeśli:
 • Masz fantastyczne umiejętności komunikacyjne i z łatwością odnajdujesz się we współpracy nawet z trudnymi klientami.
 • Jesteś mistrzem asertywności.
 • Dostajesz masę poleceń, które przyciągają wyłącznie klientów, z jakimi marzysz, by pracować.
 • Szukasz metod na skuteczną manipulację, a nie komunikację (o tym NIE JEST ten kurs).
 • Nie chcesz się rozwijać w tym temacie, bo uważasz, że klienci to kosmici i nie ma dla nas ratunku ;)

Pierwsze 2 moduły startują już 9 czerwca!

Kolejne moduły będą ukazywały się sukcesywnie – co tydzień kolejna dawka wiedzy. Ale nie musisz się spieszyć.

Dostęp do kursu otrzymujesz na 3 lata!

Przez ten czas możesz korzystać z całej wiedzy i wszystkich materiałów kursowych.
Pracuj we własnym tempie. Możesz wziąć udział w spotkaniach na żywo, nawet jeśli nie zapoznasz się z materiałami na bieżąco.

Chcesz jeszcze coś wiedzieć o kursie?

Za kurs będzie można zapłacić poprzez przelewy24 lub Tpay. 

Tak. Istnieje możliwość płatności ratalnych wybierając w Przelewach24 opcję „Raty” (po lewej stronie) lub wybierając w Tpay opcję „Tpay Raty” (na dole, wśród ikon banków). Natomiast umowę o płatności ratalne podpisuje się wówczas z bankiem, nie ze mną – więc nie mam wpływu na warunki takiej umowy.

Tak. Gdy opłacisz zamówienie, faktura przyjdzie do Ciebie automatycznie na podany adres mailowy.

Wszystkie materiały umieszczone są na platformie kursowej. Gdy opłacisz kurs, otrzymasz login i hasło, żeby wejść na platformę. Co ważne, loginem będzie Twój adres email – więc nie podawaj przypadkowego :)

Pierwsze dwa moduły zostaną udostępnione 9.06.2022 r.

5 tygodni – nowa porcja wiedzy (1 lub 2 moduły) jest wypuszczana raz w tygodniu. Również raz w tygodniu spotykamy się na Q&A, w ramach którego omawiamy pytania do dotychczasowych modułów.

Spotkanie odbywa się w formie transmisji na żywo (youtube / zamknięta grupa fb) z możliwością zadawania pytań i komentowania na bieżąco.

Widzimy się co tydzień, w środy, o godzinie 20:00. Wszystkie spotkania tej edycji kursu odbędą się w czerwcu oraz pierwszej połowie lipca 2022.

W tym kursie nie ma indywidualnych konsultacji. Ale przez 5 tygodni jestem aktywna grupie na Facebooku, a raz w tygodniu rozmawiamy podczas spotkania na żywo.  

Możesz zawsze porozmawiać
ze mną o kursie

Śmiało napisz:

kontakt@agnieszkakonieczna.com

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD WSPÓŁPRACAMI Z KLIENTAMI
I ZACHWYCAJ ICH PROFESJONALIZMEM BEZ GRAMA POŚWIĘCENIA

Weź udział w kursie dla architektów i projektantów wnętrz

Dogadaj się z klientem

Najbliższa edycja kursu planowana jest na końcówkę 2022 roku.
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH KURSEM